«СПР-Груп»

Мобільні станції водоочисткиТОВ "СПР-Груп" - провідна спеціалізована компанія в Україні з проектування, реконструкції, модернізації та будівництва «під ключ» систем водопостачання та водовідведення.

Наша місія і цілі

Застосування багаторічного досвіду і технологій, відповідно до норм і стандартів охорони навколишнього середовища, з метою поліпшення якості систем водопостачання та водовідведення.


Інноваційне рішення очищення води

Надійне та ефективне

Представлені рішення очистки води являються стійкою, надійною, зручною системою призначеною для роботи за важких умов експлуатації.

Максимально автоматизоване

Системи очистки води повністю готові до експлуатації не потребують збору і монтажу.

Економічно вигідне

Кожна система проектується безпосередньо згідно технічних потреб та бюджету замовника. Установка окуповується за 26 днів при використанні на повну потужність (з розрахунку 50 коп. за літр води для населення).

Екологічне та стійке

Трубопроводи, а також фільтри систем виготовляються з міцних та екологічних матеріалів, які можуть працювати в будь яких кліматичних умовах.


Water Point
мобільна очисна споруда

Призначена для забезпечення чистої питної води високої якості з різних прісних (озера, річки, скважини) та солоних джерел. Система має велику кількість готових рішень для різних умов та потреб. Установка проста у використанні та поставляється повністю готовою до запуску на місці експлуатації.


Персональний фільтр

Сучасна європейська технологія в поєднанні з простотою використання компактного і мобільного персонального фільтру дозволяє безпечно пити воду з будь яких забруднених джерел.

Персональний фільтр здатний очищати до 1000 літрів забрудненої води видаляючи 99,99% бактерій та паразитів. Легкість та портативність виробу дають змогу використовувати його в будь яких ситуаціях коли є потреба в очищеній питній воді.

Мобільні очисні споруди в дії


  • +38 (095) 367 14 55
  • kharivstanislav@gmail.com